Yazarlık

Türkiye’nin Lider Yapı Platformu YapıForumu Blog’unda sektöre dair gelişmeleri, merak edilenleri ve faydalı herşeyi paylaşıyoruz. Keşfetmeyi seven, yenilikleri takip eden, internetle arasından su sızmayan, araştırmacı ve paylaşımcı gönüllü yazarlarımız arasında seni de görmek isteriz 🙂 .

Daimi yazarlar arasında yer almak istiyorsan mail[at]yapiforumu.com adresinden bize ulaşabilirsin!

YapıForumu Blog, Yapı sektörü ve inşaat ile ilgilenen herkesin paylaşımına ve katkısına açık bir sitedir.

Eğer bizimle yapı sektörüne dair bir olayı paylaşmak istiyorsanız, detaylı bilgi ve fotoğraflar ile yukarıdaki mail adresimizden, iletişim sayfamızdan ulaşabilir yada direkt olarak yazınızı makale ekle sayfasından kendiniz de onaya sunabilirsiniz.

YapıForumu Blog‘un yazara ya da çevirmene ihtiyacı yoktur. Ancak yazar ya da çevirmen olmak isteyen herkes devamlılık sağlamak koşuluyla katılabilmektedir. YapıForumu Blog sadece yazarak değil, aynı zamanda görsel tasarımlar ve videolar ile de katkıda bulunabilirsiniz.

Gönderilen yazılar, yazarın ismiyle beraber YapıForumu Blog sitesine ait olur. Yazılarda düzeltmeler yapma ve yayımlayıp yayımlamama hakkı saklıdır.

YapıForumu Blog Ekibi

Murat E.
21 içerik

YapıForumu.com Kurucusu ve aynı zamanda yazarı. Teknoloji, dijital trendler ve tasarım tutkunu bir mimar. http://www.blog.yapiforumu.com
     

Sunaç T.
25 içerik

Sadece sade. #geek #design #internet
   

Meryem Denizköşker
1 içerik

3D Görselleştirme ve modelleme yazılımlarına ilgi duyuyorum. En büyük hobim hayatta kalmak. Tasarım ve konsept geliştirme müdürü olarak özel bir şirkette çalışıyorum. Ev dekorasyonu ve ofis dekorasyonu hakkında yazılar paylaşmak için buradayım.
   

Ahsen B.
17 içerik

En büyük hobisi uyumak. Çok iyi bir pizza müşterisi. Her türlü programa ilgi duyarım işin garip yani programsız yaşamaya bayılırım. Burada birşeyler paylaşıyorum, paylaştıkça öğreniyorum ve kendimi geliştiriyorum.
   

Misafir Kullanıcı
7 içerik

YapıForumu Blog'unda misafir yazarlar tarafından paylaşılan içeriklerdir. Sektörel bilgi, belge, döküman ve blog yazılarınızı siz de paylaşabilirsiniz. https://yapiforumu.com
   

Physco
30 içerik

Tasarım, çizim ve görselleştirme araçları hakkında meraklı bir tasarımcı.
   

Sinem Erbatur
4 içerik

Dijital ev teknolojileri, akıllı evler ve dekorasyon ürünleri üzerine çalışmalar yapmaktayım. Kendi dekoratif ürünlerimi sattığım bir e-ticaret sitem mevcut. Burada yeni şeyler öğrenmek için varım. Öğrendiklerimi paylaşmak gibi de bir hobim var :)