Physco Tasarım, çizim ve görselleştirme araçları hakkında meraklı bir tasarımcı.

DUVAR KAĞIDI FİYATLARI VE MODELLERİ

1 dakikada okuyabilirsiniz

Duvar kağıdı ile mobilyalarınızı kombine etmenin en mükemmel yoludur, her zevke uygun binlerce çeşit duvar kağıdı arasından, mekanınıza en uygun olanı seçmek, bunun için çeşit yelpazesi çok geniştir. Salon ve Oturma odalarınızda geçmişten esintiler ve nostaljik hava estirmek için klasik motifler, damask desenler, şal ve şam desenleri tam size göre.

Modern bir tarz yaratmak için çizgi detaylı veya düz renkli duvar kağıtları tercih sebebiniz olabilir. Ayrıca derinlik katmak için 3 boyutlu derinlikli şehir, doğa, deniz, kabartmalı manzaralar ile odalarınıza renk katabilirsiniz.
Çocuk odalarınıza çizgi karakterli duvar kağıtları veya yıldızlı gökyüzü desenli, puantiyeli, çizgili duvar kağıtlarıyla hayal dünyasını renklendirebilir, yeni ufuklar açabilirsiniz.

Genç odalarında pop art, yazılı, resimli ve grafiti desenler kullanarak duvarlarınızı renkledirebilirsiniz.
Yatak odalarında, özellikle yatak başı için büyük yaprak ve büyük kabartma görünümlü çiçek desenler çokca tercihler arasında bir hayli revaşta.
İş yerlerinde, ofislerde, otellerde, okullarda, düğün salonlarında, restorant ve cafelerde vinily karışımlı duvar kağıtları, kullanımı ve temizliği ile tercih sebebi ve buralarda soyut eskitme desenler, beton sıva desenleri, taş tuğla desenleri ile sıcak bir hava yakalanabilir.

DESEN VE RENK SEÇİMİ
Renk ve desen seçimlerinde mekan ve konseptinize uygun ürünler seçmelisiniz, burda dikkat edilmesi gereken öncelikle küçük metrekareli mekanlar için açık renkler ve ufak desenler odanızı daha ferah ve büyük gösterecektir, alçak tavanlı alanlar için dikey çizgiler olduğundan daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz, tek bir alana dekor amaçlı koyu bir ton kullanarak dikkat çekebilirsiniz.
Nispeten bozuk olan zeminler için yükseltilmiş kabarma desenli elyaf tabalı boyanabilir duvar kağıdı ile kaplayıp dilediğiniz renge boyayabilirsiniz.

DUVAR KAĞIDI FİYATLARI
Duvar kağıtları isteğinize bağlı olarak çok ucuz kağıtlardan çok pahalı kağıtlara kadar oldukça fazla çeşitlilik sunmaktadır. kağıdın yapısına ve özelliklerine göre fiyat sıkalası değişebilmektedir.

DUVAR KAĞIDI NEDİR?
Duvar kağıdı, boya ile mümkün olmayan dokulara, renklere ve desenlere sahip olacağınız, canlı yaşayan ve yaşatan mekanlar sunar, duvarınıza boyut katabilir ve karekterinizi yansıtabilirsiniz.
Mekanlarınıza, hayal etiklerinizi duvarınıza yansıtmanın en pratik yöntemidir, soğuk duvar yerine sıcaklığı ve estetikliği duvarınızda hissedin.

DUVAR KAĞIDI EBATLARI
Duvar kağıdı üretimleri değişiklik göstermektedir. 53*1000, 70*1000, 106*1000, 106*1550, 90*900, 106*2500 cm olarak değişik ebatlarda rulolar piyasada satışa sunulmakla beraber, kişiye özel dijital baskı ürünlerde ölçünüze göre üretilmektedir.

DUVAR KAĞIDI ÇEŞİTLERİ
Ülkemizde büyük çoğunlukla kullanımı ve temizliği göz önüne alındığında vinil yüzeyli duvar kağıtları yoğun kullanım göstermekte, yanısıra elyaf tabanlı duvar kağıtları kolay uygulama ve söküldüğünde duvarda herhangi bir kalıntı bırakmaması tercih sebebi olarak öne çıkıyor. Bunların dışında kabartma dokulu, tekstil tabanlı duvar kağıtları bulunmaktadır.

Siz de uzmanı olduğunuz bir konu hakkında makale ekle sayfasından kendi yazılarınızı veya haber içeriklerinizi paylaşabilirsiniz.

Physco Tasarım, çizim ve görselleştirme araçları hakkında meraklı bir tasarımcı.

Avan Proje Nedir?

Physco
1 dakikada okuyabilirsiniz

Rus mimarisi hakkında kısa bilgiler

Sunaç T.
1 dakikada okuyabilirsiniz

Bu yazıyı yorumlayın!